Emmi Luokkakallio

Puheenjohtaja

emmi.luokkakallio@tuni.fi

luokkis

Taru Alho

Varapuheenjohtaja ja excursiovastaava

taru.alho@tuni.fi

nimetön suunn.malli (2)

Viola Lepikko

Sihteeri ja kansainvälisyysvastaava

viola.lepikko@tuni.fi

viola

Sanna Rusi

Taloudenhoitaja ja liikuntavastaava

sanna.rusi@tuni.fi

sanna

Helena Räisänen

Tuutorvastaava

helena.raisanen@tuni.fi

helena

Emmi Lisma

Tuutorvastaava

emmi.lisma@tuni.fi

lisma

Laura Laine

Edunvalvonta- ja työelämävastaava

laura.laine@tuni.fi

laura

Matti Luoma-Lammi

Edunvalvonta- ja työelämävastaava

matti.luoma-lammi@tuni.fi

matti

Sakari Punnonen

SOOL-vastaava

sakari.punnonen@tuni.fi

sakari

Tatu Lappeteläinen

Liikunta- ja excursiovastaava

tatu.lappetelainen@tuni.fi

tatu

Jenni Vainionpää

Tapahtumavastaava

jenni.vainionpaa@tuni.fi

jenni

Eeva Kujanpää-Vuorinen

Tapahtumavastaava

eeva.kujanpaa-vuorinen@tuni.fi

eeva

Thea Venho

Viestintä- ja tuotevastaava

thea.venho@tuni.fi

thea